Киевлянин Александр «s1mple» Костылев из Na’Vi признан лучшим игроком мира в CS:GO

 

Украинский киберспортсмен Александр «s1mple» Костылев возглавил рейтинг лучших 20 игроков мира в дисциплине CS:GO по итогам 2018 года, который составляет HLTV.org.

Детальніше

 

 

 

 

 

10yearschallenge: сможете угадать, какие телефоны вышли в 2009 году?

 

В социальных сетях набирает популярность так называемый #10yearschallenge: публикация фотографий со сравнением, как было в 2009 и 2019 годах. Редакция AIN.UA подготовила ностальгический тест — сможете ли вы угадать названия телефонов 2009 года.

Детальніше

 

 

 

 

Власти Франции оштрафовали Google на €50 млн за недостаточное информирование пользователей об использовании их данных

 

Национальная комиссия по делам информационных технологий и правам человека (CNIL) Франции оштрафовала Google на €50 млн (около $57 млн) за нарушение европейских правил о защите персональных данных (GDPR). Об этом говорится на сайте регулятора.

Детальніше

 

 

 

 

Facebook ousts hundreds of fake news accounts tied to Russia

 

Facebook today removed multiple accounts, Pages, groups, and Instagram profiles that were related to Russian networks. The accounts in question were masquerading as news organizations and interest pages to spread misinformation. Українською

Детальніше

 

 

 

 

 

Зарплаты украинских разработчиков — декабрь 2018

 

С 17 декабря 2018 года по 20 января 2019 года мы проводили анонимный зарплатный опрос, в котором приняли участие 10 379 человек. Исходные данные в CSV доступны на GitHub. Все зарплаты указаны в долларах США (по курсу межбанка), чистыми (после уплаты налогов). 

 

 

 

 

 

 

 

Це Женя. Вона HR. У цьому інтерв’ю розповість про свою роль у SPD-Ukraine.

 

Розкажи про себе: робота, сім’я, хобі.

За освітою я соціальний працівник, тому можу сказати, що працюю за спеціальністю. До роботи в SPD-Ukraine, я займалася волонтерством та їздила в різні країни на навчальні тренінги пов’язані із соціальною роботою. Цей досвід надавав безліч інсайтів, цінної інформації та знайомств. Серед того, що зараз у вільний час мені найбільше приносить задоволення – це подорожі. Я відкрила для себе новий формат, коли не просто їду в якусь країну “гастротурить“, а намагаюсь отримувати новий досвід. Наприклад, навчитися їздити верхи в Іспанії, відсвяткувати традиційне Різдво в Португалії, підкорити вершину на перетині кордону Грузії та Азербайджану, тощо. Також, маючи безліч знайомих, які не проживають в Україні, я полюбляю відправляти їм листівки та листи, незважаючи на існуючі месенджери. Із самого яскравого, згадую гру з другом в морський бій через листівки. Я вважаю, що в цьому щось є.

Чому ти обрала бути HR та яка твоя роль у компанії?

Я не скажу що обирала – так вийшло 🙂 Я раніше кардинально інші плани мала. До HR я цікавилась волонтерством і хотіла врятувати світ, але вийшло так, що мені запропонували новий досвід. На той момент я ніколи не писала CV та не відвідувала співбесід. Це було років 7 назад, коли сфера айті не була мейнстрімом. Пам’ятаю, що в мене була співбесіда із власниками компанії та вона на мене справила дуже позитивне враження. Я вирішила ризикнути та змінити свої плани і досі не жалкую, бо розумію, що HR це моє. Якщо коротко, то моя роль в компанії, це – робити її кращою для тих, хто тут працює.

Я часто чую від знайомих, що в колективах компаній, де вони працюють, не завжди приємна атмосфера із-за неповажного ставлення колег один до одного. Чи стикалася ти з подібними ситуаціями та як, на твою думку, треба розв’язувати такі проблеми?

На питання “яка на вашу думку атмосфера в SPD-Ukraine?” більшість відповідають – дружня. От, самі запитайте 🙂
Звісно, що за всю історію моєї робити в компанії бували різні випадки, але в нас працюють люди, які можуть обговорювати проблеми та знаходити спільні рішення, тому з подібними ситуаціями я зустрічалася дуже рідко.
Скажу дуже банальну річ, що потрібно формувати корпоративну культуру, яка містить у собі повагу до кожного і починати потрібно з верхівки. SPD-Ukraine пощастило, бо саме повага в нашій компанії сформувалася з самого початку від особистих цінностей керівників компанії. Саме ця риса у свій час вплинула на моє рішення стати HR в SPD-Ukraine.

В SPD-Ukraine вже більше, ніж 300 людей. Чи важко зберігати хорошу корпоративну культуру та «чути кожного» з такою кількістю?

З’являються виклики, звісно, але ми працюємо над ними постійно. Головне –  вдосконалювати комунікації та підтримувати ініціативи. Ми проводимо регулярні опитування та зустрічі, де отримуємо пропозиції, завдяки яким ми можемо краще зрозуміти потреби наших колег та рухатися в цьому напрямку. Наприклад, з ініціативи наших колег виник такий проект як “CherITy“, із-за потреб – виник новий відділ в компанії, який займається побудовою кар’єрних планів, із-за інтересів співробітників компанія отримує нові експертизи в сучасних технологіях, таких як Machine learning та IoT.

Ми розуміємо, що найбільший наш капітал – це люди.

Назви три речі, які згідно твоїх спостережень, найважливіші для комфортної роботи у  IT компанії та, навпаки, три речі які заважають.

1. Цікавий проект/технології
2. Хороший колектив
3. Адекватний рівень матеріальної винагороди

 

З того що заважає можу назвати тільки бюрократія та складні процеси.

 

 

 

 

 

Cherkassy

Kyiv