Інформація про курси

Java

 

 

Модуль I: Java 11 Core

Ви навчитесь впевнено використовувати Java 11 Core API, Class Design, Generics & Collections, Stream API, Exceptions & IO, Concurrency.

 

Модуль II: Java Enterprise

Ви отримаєте навички самостійного виконання декомпозиції предметної області на задачі, побудови архітектури, виконання рефакторингу коду та якісного покриття коду тестами. Навчитись будувати та деплоїти Enterprise додатки з використанням сучасних інструментів та фреймворків: Spring/Spring Boot, Spring Security, Hibernate/Spring Data JPA, Swagger, Maven/Graddle, Flyway.

 

Модуль III: Проект

Протягом останніх 1,5 місяців навчання, ви створите власний проект “з нуля“, наближений до реального, у складі команди під керівництвом менторів, з котрими працювали протягом курсу. Участь в проекті допоможе вам закріпити на практиці навички Java розробника, отримані протягом навчання.

 

Front-End

 

Модуль I

JS: від основ до глибокого занурення в ООП та функціональне програмування. Продвинуті техніки HTML/CSS розробки: RWD та адаптивність, методології BEM та Atomic Design, і багато чого цікавого.

 

Модуль II

В рамках цього модуля ви дізнаєтесь про використання JS в середовищі веб-браузера і опануєте найпопулярніші на сьогоднішній день платформи для створення веб-додатків: Angular або React. Це дозволить подивитись на інтернет мережу очима професійного front-end розробника, отримати розуміння фундаментальних принципів побудови веб-додатків та навчися будувати “з нуля” Single Page Application будь-якого рівня складності.

 

Модуль III

Протягом останніх 1,5 місяців навчання, ви створите власний проект “з нуля“, наближений до реального, у складі команди під керівництвом менторів, з котрими працювали протягом курсу. Участь в проекті допоможе вам закріпити на практиці навички Front-End розробника, отримані протягом навчання.

 

Test Automation

Курс Test Automation буде цікавий тим, хто володіє теоретичною базою з QA, основами Java 8 та Web і бажає отримати практичні навички роботи з сучасними інструментами автоматизованого тестування.
Програма даного курсу спрямована на розвиток ваших практичних навичок автоматизатора з використанням мови Java. Після успішного закінчення курсу ви будете володіти знаннями та навичками сучасного Test Automation Engineer, мати міцну базу для подальшого розвитку та в цілому покращити навички програмування.

 

Модуль I: Java 8 Core

Мова Java є однією з найпопулярніших мов програмування, якою користуються розробники програмного забезпечення у всьому світі!  В рамках цього модуля ви навчитесь впевнено використовувати Java 8 Core, в обсязі необхідному для Test Automation Engineer. Крім того ви отримаєте навички написання чистого коду, виконання рефакторингу та якісного покриття коду тестами.

 

Модуль II: Test Automation

Протягом цього модуля ви отримаєте знання та практичні навики тестування програмного забезпечення за визнаним у світі стандартом ISTQB. Дізнаєтесь про проблеми та виклики, котрі пов’язані використанням інструментарію автоматизованого тестування. Отримаєте навички як автоматизувати процес тестування, підходи до автоматизації, як автоматизувати функціональне тестування як і інші області web app.

 

Модуль III: Проект

Протягом останніх 1,5 місяців навчання, ви будете працювати над автоматизацією тестування проекта, наближеного до реального, у складі команди під керівництвом менторів, з котрими працювали протягом курсу. Участь в проекті допоможе вам закріпити на практиці навички Test Automation Engineer, отримані протягом навчання.

Ми вдячні нашим партнерам за підтримку проекту SPD-University


JetBrains logo